Svadobné šaty

Každý hosť na svadbe s napätím očakáva ako bude vyzerať nevesta, aké bude mať svadobné šaty, účes a make-up. Samozrejme najviac zvedavý je určite ženích. Jeden z najintímnejších a najkrajších momentov je prvé stretnutie nevesty a ženícha vo svadobný deň. Známe tiež ako „First Look“. Je  to jedinečný moment , keď sa nevesta a ženích v deň svadby uvidia prvý krát. Keď sa ráno nevesta oblečie do svojich svadobných šiat , vytvára sa  jedinečný okamih svadby, keď sa pozrie do zrkadla a uvedomí si, že dnes je ten veľký deň.

svadobné šaty
svadobné šaty

Svadobné šaty sú symbolom elegancie a šarmu každej nevesty. Ich dizajn a strih zdôrazňujú jedinečnú krásu a pridávajú výnimočnosť k celej svadobnej atmosfére. Ako fotografka si všímam, ako sa nevesta cíti vo svojich svadobných šatách. Je to chvíľa, keď sa cíti krásna a sebavedomá. Táto energia sa odráža na každej svadobnej fotografii. Svadobné šaty prichádzajú v nekonečnej škále štýlov, farieb a vzorov. Od klasických až po moderné, od konzervatívnych až  po odvážne výstrihy či rôzne odtiene. Každá nevesta je jedinečná a jej šaty sú prejavom jej osobnosti.

svadobné šaty
svadobné šaty
svadobné šaty

Svadobné šaty nie sú len o látkach a vzoroch; majú svoj vlastný príbeh – rozprávajú príbeh nevesty. Ale jedno je najdôležitejšie- cítiť sa sama sebou a užiť si svoj svadobný deň naplno.

Návrat hore