svadobná výzdoba

Svadobná výzdoba

Svadobná výzdoba Svadba je jednou z najkrajších udalostí v živote. Svadobná výzdoba dodá svadbe krásnu atmosféru. Tu je niekoľko nápadov a tipov na svadobnú výzdobu, ktoré môžete zvážiť pre Váš veľký deň:  Začnite tým, že si vyberiete tému a farebnú schému, ktorá sa vám páči. Môžete sa inšpirovať ročnými obdobiami, vašimi obľúbenými miestami, filmami alebo knihami. Potom sa rozhodnite, či chcete mať svadbu v rustikálnom, elegantnom, vintage alebo modernom štýle. Pamätajte, že najdôležitejšie je, aby svadobná výzdoba odrážala váš osobný štýl a osobnosť. Kvetiny sú neodmysliteľnou súčasťou svadobnej výzdoby. Môžete použiť rôzne typy kvetov podľa vášho štýlu a sezóny. Voľte kvetiny, ktoré sa vám páčia a ktoré sa hodia k vašej farebnej schéme. Kvetinová výzdoba môže zahŕňať stredové kvety na stoloch, girlandy, svadobné kytice, kvetinové aranžmány na stoličkách a mnoho ďalšieho. Osvetlenie môže vytvoriť nádhernú a romantickú atmosféru. Rozmýšľajte o použití sviečok, svetielok, lucerní alebo lampiónov na osvetlenie miestnosti alebo exteriéru. Svadobná výzdoba so sviečkami a svetielkami môže vytvoriť nádherný efekt, najmä pri zotmení.  Dekorácie na stoly: Nezabudnite ani na stolovú výzdobu. Vytvorte úžasné stolové aranžmány s kvetinami, sviečkami, obrusmi a ďalšími dekoráciami. Môžete použiť aj personalizované menu, miestne karty alebo malé dávky pre hostí ako súčasť stolovej výzdoby. Foto stena: Vytvorte špeciálnu oblasť pre fotografovanie, kde sa hostia môžu vyfotiť a vytvoriť nezabudnuteľné spomienky. Foto stena môže byť zdobená kvetinami, závesmi, nápismi alebo rámami na fotky. Detaily: Nepodceňujte význam malých detailov. Môžete pridať osobný šmrnc pomocou personalizovaných ozdôb, ako sú svadobné nálepky, servítky s menami novomanželov, vlastnoručne vyrobené svadobné dekorácie alebo malé darčeky pre hostí.

Prečítať článok
svadobné šaty

Svadobné šaty

Svadobné šaty Každý hosť na svadbe s napätím očakáva ako bude vyzerať nevesta, aké bude mať svadobné šaty, účes a make-up. Samozrejme najviac zvedavý je určite ženích. Jeden z najintímnejších a najkrajších momentov je prvé stretnutie nevesty a ženícha vo svadobný deň. Známe tiež ako „First Look“. Je  to jedinečný moment , keď sa nevesta a ženích v deň svadby uvidia prvý krát. Keď sa ráno nevesta oblečie do svojich svadobných šiat , vytvára sa  jedinečný okamih svadby, keď sa pozrie do zrkadla a uvedomí si, že dnes je ten veľký deň. Svadobné šaty sú symbolom elegancie a šarmu každej nevesty. Ich dizajn a strih zdôrazňujú jedinečnú krásu a pridávajú výnimočnosť k celej svadobnej atmosfére. Ako fotografka si všímam, ako sa nevesta cíti vo svojich svadobných šatách. Je to chvíľa, keď sa cíti krásna a sebavedomá. Táto energia sa odráža na každej svadobnej fotografii. Svadobné šaty prichádzajú v nekonečnej škále štýlov, farieb a vzorov. Od klasických až po moderné, od konzervatívnych až  po odvážne výstrihy či rôzne odtiene. Každá nevesta je jedinečná a jej šaty sú prejavom jej osobnosti. Svadobné šaty nie sú len o látkach a vzoroch; majú svoj vlastný príbeh – rozprávajú príbeh nevesty. Ale jedno je najdôležitejšie- cítiť sa sama sebou a užiť si svoj svadobný deň naplno.

Prečítať článok

Prvý pohľad, nezabudnuteľný okamih svadobného dňa

Prvý pohľad, nezabudnuteľný okamih svadobného dňa Prvý pohľad je modernou tradíciou a je jedným z najsilnejších a najkrajším momentom  svadobného dňa.  Je  to jedinečný moment , keď sa nevesta a ženích v deň svadby uvidia prvý krát. Svadobný deň je výnimočný tým, že ste obklopení svojou rodinou a priateľmi. To tiež znamená, že vo svadobný deň nebudete mať veľa priestoru na to, aby ste boli  osamote len vy dvaja a mali pre seba chvíľku . Fotografovanie prvého pohľadu poskytne najúprimnejšie emócie, pretože je  to intímny čas len pre Vás dvoch. Prvý pohľad je na pláne po Vašich ranných prípravach / obliekaní. Po prvom pohľade nasleduje fotografovanie svadobných portrétov a tak máte využitý čas do obradu. Prvý pohľad je bonus k svadobným portrétom, kedy získate viac svadobných fotografií. Tieto okamihy zostávajú v pamäti svadobného páru ako vzácne spomienky celý život.

Prečítať článok
svadobne momentky

Svadobné ráno

Svadobné ráno Svadobné ranné prípravy sú  dôležitou súčasťou svadobného dňa. Počas týchto príprav vzniknú naozaj výnimočné zábery, pretože máte pri sebe svoju najbližšiu rodinu a priateľov, ktorí  Vás podporujú a pomáhajú  počas Vášho veľkého dňa. Sú to Vaše prvé fotografie vo svadobných šatách alebo vo svadobnom obleku s Vašimi najbližšími ľuďmi. Svadobné prípravy môžu prebiehať u vás doma, vonku alebo v hotelovej izbe. Čas je kľúčový: Vo svadobné ráno sa toho bude diať naozaj veľa. Vy snúbenci, ale aj rodičia  budete nervózni, bude Vás čakať svadobné líčenie, svadobný účes, vyzdvihnutie kytice, ozdobenie svadobného  auta  atd… Prvá najdôležitejšia vec pre nevestu je dobre si naplánovať čas s kaderníčkou a kozmetičkou, s ktorými začínate svoj svadobný deň. Vytvorte si tam časovú rezervu v prípade  zdržania, aby ste predišli stresu.   Ak kaderníčka s kozmetičkou prídu k Vám domov dbajte nato aby vy ako nevesta ste boli prvá , ktorá bude nalíčená a učesaná . Obliekanie: Večer pred svadbou si nachystajte všetky veci pre fotografovanie detailov na jedno miesto . NEVESTA: svadobné šaty na vešiaku, snubný prsteň, náušnice(šperky), podväzok, parfum, pozvánku, topánky,  pierko pre ženícha,  šampanské a poháre na prípitok, pár zvyšných kvetov z Vašej výzdoby. ŽENÍCH – oblek na vešiaku, motýlik, opasok,  manžetové gombíky, topánky, parfum, obrúčky, kytica, krížik, niečo na prípitok a poháriky.  Ušetrí to potrebný čas vo svadobné ráno.

Prečítať článok
Návrat hore