Monika & Tomi
“Veronika moja milá, z celého srdca Ti chceme poďakovať za krásne zábery z nášho Veľkého dňa. Spolupráca s Tebou bola naozaj úžasná a aj napriek tomu, že si bola “len” dohodená, bola si absolútne perfektná a určite ťa môžeme a aj budeme 1000% odporúčať. Milé žieňa, profesionálny prístup a najkrajšie momenty zachytené profesionálnym okom. Som veľmi rada a vďačná za to, že si bola súčasťou začiatku našej spoločnej manželskej cesty.”


Mirka a Lukáš
“Veronika ty si najlepšia. Si veľmi šikovná a vidno, že tvoja práca ťa baví. Naše fotky od teba sú geniálne. Všetko si upravila, pofotila si čo sa dalo aj tie maličké detaily.

Čo iné? Len ťa vrelo odporúčam ďalej ?
Si fantastická zo srdca? ďakujeme za nádherné fotky zvečnila si nám našu rodinnú oslavu. Vďaka tebe na ňu nikdy nezabudneme. Zo srdca ďakujeme. A prajeme ti všetko dobre v tvojom osobnom živote aj za foťačikom. Si pre nás jednička???Veľké ďakujeme za nás???”


Lenka & Lukáš
“Maximálna spokojnosť s prácou, prístupom a so všetkým. Sme veľmi radi, že si bola súčasťou nášho dňa, fotky sú krásne a kniha úžasná. Ďakujeme veľmi pekne. Určite odporúčam”


Zuzka & Marek
”Veronika Kuchárová urobila nám krásne svadobné fotografie, s kt. sme veľmi spokojní! K dispozícii ako k neveste bola už od skorého rána, zachytila všetky detaily nášho spoločného štartu s manželom .Ďakujem za skvelú spoluprácu!!“


Vierka & Rastislav
“Niet čo dodať….iba toľko že dokonalosť. Vďaka Veronike máme krásne fotky z nášho prekrásneho dňa.Každému by som odporúčala kto zvažuje fotografa na svadbu alebo inú príležitosť Veroniku.Je veľmi trpezlivá, nápaditá a hlavne kreatívna.Ešte raz ďakujeme za krásne dielo☺”


Michaela & Martin
“Ďakujeme Veronike za skvelú odvedenú prácu. ❤ Fotky sú nádherne. Boli sme veľmi spokojní. Je to úžasná fotografka. Pekne s nami komunikovala, je kreatívna, vynaliezavá, veľa krásnych momentov zachytila. A hlavne mala s nami trpezlivosť. Vrelo odporúčam každému. Ešte raz Ďakujeme.”


Andrea & Daniel
“Ďakujeme úžasnej fotografke Veronike za zachytenie nášho veľkého dňa ? Krásne zábery, až teraz vidíme čo všetko si stihla zachytiť na našej svadbe. Super ? Fotky sa všetkým páčili, takže ešte raz Ďakujeme”


Janka & Tibor
“Odporúčam všetkými desiatimi. Fotografka je veľmi profesionálna, ústretová a trpezlivá. Pri fotení sme sa všetci bavili. Išlo o rodinne fotenie a atmosféra bola uvoľnená, užívali sme si to my aj deti.”

OPÝTAŤ SA NA TERMÍN