Erika & Tomáš


Milá Veronika  VK FOTO hodnotíme na 1*.Naše svadobné fotenie a fotky sú naozaj jednou krásnou spomienkou.Si nie len skvelá fotografka ale aj osôbka . Naozaj sme veľmi veľmi spokojní. Ešte raz ďakujeme krásne  Manželia Tuhrinskí.”

Lucka & Jakub

 

”Veronika, neskutočne šikovná a kreatívna fotografka, ktorá svoju prácu zbožňuje. Náš svadobný deň a lásku zachytila na každej jednej fotografii na 1 s * a vytvorila nám tak krásnu a nezabudnuteľnú pamiatku na celý život. Sme Ti neskutočne vďační a Tvoje služby budeme odporúčať ďalej! Prajeme veľa spokojných klientov! Lucka a Jakub”

Monika & Tomi:

 

“Veronika moja milá, z celého srdca Ti chceme poďakovať za krásne zábery z nášho Veľkého dňa. Spolupráca s Tebou bola naozaj úžasná a aj napriek tomu, že si bola “len” dohodená, bola si absolútne perfektná a určite ťa môžeme a aj budeme 1000% odporúčať. Milé žieňa, profesionálny prístup a najkrajšie momenty zachytené profesionálnym okom. Som veľmi rada a vďačná za to, že si bola súčasťou začiatku našej spoločnej manželskej cesty.”

Zuzka & Marek:

 

”Veronika Kuchárová urobila nám krásne svadobné fotografie, s kt. sme veľmi spokojní! K dispozícii ako k neveste bola už od skorého rána, zachytila všetky detaily nášho spoločného štartu s manželom. Ďakujem za skvelú spoluprácu!!“

Mirka a Lukáš:

“Veronika ty si najlepšia. Si veľmi šikovná a vidno, že tvoja práca ťa baví. Naše fotky od teba sú geniálne. Všetko si upravila, pofotila si čo sa dalo aj tie maličké detaily. Čo iné? Len ťa vrelo odporúčam ďalej. Si fantastická zo srdca ďakujeme za nádherné fotky zvečnila si nám našu rodinnú oslavu. Vďaka tebe na ňu nikdy nezabudneme.Zo srdca ďakujeme. A prajeme ti všetko dobre v tvojom osobnom živote aj za foťačikom. Si pre nás jednička. Veľké ďakujeme za nás♡♡♡

 

Lenka & Lukáš:

 

“Maximálna spokojnosť s prácou, prístupom a so všetkým. Sme veľmi radi, že si bola súčasťou nášho dňa, fotky sú krásne a kniha úžasná. Ďakujeme veľmi pekne. Určite odporúčam”

Vierka & Rastislav:

 

“Niet čo dodať….iba toľko že dokonalosť. Vďaka Veronike máme krásne fotky z nášho prekrásneho dňa. Každému by som odporúčala kto zvažuje fotografa na svadbu alebo inú príležitosť Veroniku. Je veľmi trpezlivá, nápaditá a hlavne kreatívna. Ešte raz ďakujeme za krásne dielo”

Michaela & Martin:

“Ďakujeme Veronike za skvelú odvedenú prácu.  Fotky sú nádherne. Boli sme veľmi spokojní. Je to úžasná fotografka. Pekne s nami komunikovala, je kreatívna, vynaliezavá, veľa krásnych momentov zachytila. A hlavne mala s nami trpezlivosť. Vrelo odporúčam každému. Ešte raz Ďakujeme.”

Andrea & Daniel:

 

“Ďakujeme úžasnej fotografke Veronike za zachytenie nášho veľkého dňa Krásne zábery, až teraz vidíme čo všetko si stihla zachytiť na našej svadbe. Super Fotky sa všetkým páčili, takže ešte raz Ďakujeme”

 

Lucia & Braňo

 

”Veronika, Ďakujeme ešte raz. Fotokniha je super a fotky nádherné. Pozerali sme viac ako hodinu. Ďakujem. Si super, šikovná.”

Janka s rodinou:

 

“Odporúčam všetkými desiatimi. Fotografka je veľmi profesionálna, ústretová a trpezlivá. Pri fotení sme sa všetci bavili. Išlo o rodinne fotenie a atmosféra bola uvoľnená, užívali sme si to my aj deti.”

♡♡♡

©2013-2021 Copyright by vkfoto. Všetky práva vyhradené.