RECENZIE – Svadobné foto

svadobný fotograf prešov

 

 

“Ďakujeme veľmi pekne za fotenie našej svadby. Úplne úžasná spolupráca, profesionálny prístup, kvalita fotiek a pekné zachytenie momentov nášho dňa. Úplne odporúčam každému kto chce mať fyzickú spomienku v podobe usb kľúča

a peknej knihy s fotkami. Ústretová profesionálna a kamarátska
v každom ohľade. ”

 

 

 

Zuzka & Richard

 

fotograf prešov

 

 

 

“Najlepšia fotografka akú sme si mohli vybrať na fotenie našej svadby. Priateľský, profesionálny, jednoducho perfektný prístup . Nádherne zvládnuté fotografie, každý jeden moment a to aj z portrétneho fotenia, ktoré splnili nadmieru naše očakávania . Ďakujeme ešte raz za krásne fotky a spomienku na náš svadobný deň. Odporúčame všetkými desiatimi ”

 

 

 

Zdenka & Tomáš

 

fotografka prešov

 

 

 

Milá Veronika  VK FOTO hodnotíme na 1*.Naše
svadobné fotenie a fotky sú naozaj jednou krásnou spomienkou. Si nie len skvelá fotografka ale aj osôbka . Naozaj sme veľmi veľmi spokojní. Ešte raz
ďakujeme krásne  „

 

 

 

Erika & Tomáš

fotografka lipany

 

 

Veronika moja milá, z celého srdca Ti chceme poďakovať za krásne zábery z nášho Veľkého dňa. Spolupráca s Tebou bola naozaj úžasná a aj napriek tomu, že si bola “len” dohodená, bola si absolútne perfektná a určite ťa môžeme a aj budeme 1000% odporúčať. Milé žieňa, profesionálny prístup a najkrajšie momenty zachytené profesionálnym okom. Som veľmi rada a vďačná za to, že si bola súčasťou začiatku našej spoločnej manželskej cesty.”

 

 

Monika & Tomi

 

svadba kaštieľ Péchy Hermanovce

 

 

Veronika, neskutočne šikovná a kreatívna fotografka, ktorá svoju prácu zbožňuje. Náš svadobný deň a lásku zachytila na každej jednej fotografii na 1 s * a vytvorila nám tak krásnu a nezabudnuteľnú pamiatku na celý život. Sme Ti neskutočne vďační a Tvoje služby budeme odporúčať ďalej! Prajeme veľa spokojných klientov! 

 

 

Lucka & Jakub

 

”Veronika Kuchárová urobila nám krásne svadobné fotografie, s kt. sme veľmi spokojní! K dispozícii ako k neveste bola už od skorého rána, zachytila všetky detaily nášho spoločného štartu s manželom. Ďakujem za skvelú spoluprácu!!“

 

 

Zuzka & Marek

 

 

fotografka bardejov

 

 

 

“Niet čo dodať….iba toľko, že dokonalosť. Vďaka Veronike máme krásne fotky z nášho prekrásneho dňa. Každému by som odporúčala kto zvažuje fotografa na svadbu alebo inú príležitosť Veroniku. Je veľmi trpezlivá, nápaditá a hlavne kreatívna. Ešte raz ďakujeme za krásne dielo”

 

 

Vierka & Rastislav

fotografka prešov

 

 

“Ďakujeme Veronike za skvelú odvedenú prácu.  Fotky sú nádherne. Boli sme veľmi spokojní. Je to úžasná fotografka. Pekne s nami komunikovala, je kreatívna, vynaliezavá, veľa krásnych momentov zachytila. A hlavne mala s nami trpezlivosť. Vrelo odporúčam každému. Ešte raz Ďakujeme.”

 

Michaela & Martin

 

 

 

fotografka prešov

 

 

 

“Maximálna spokojnosť s prácou, s prístupom a so všetkým. Sme veľmi radi,že si bola súčasťou nášho dňa. Fotky sú krásne a kniha úžasná. Ďakujeme veľmi pekne. Určite odporúčam ”

 

Lenka & Lukáš

fotografka prešov

 

 

 

 

Veronika, Ďakujeme ešte raz. Fotokniha je super a fotky nádherné. Pozerali sme viac ako hodinu. Ďakujem. Si super, šikovná.”

 

Lucia & Braňo

fotografka prešov

 

 

  Ďakujeme úžasnej fotografke Veronike za zachytenie nášho veľkého dňa. Krásne zábery, až teraz vidíme čo všetko si stihla zachytiť na našej svadbe. Super  Fotky sa všetkým páčili, takže ešte raz Ďakujeme”

 

Andrea & Daniel

 

 

fotografka prešov

“Veronika ty si najlepšia. Si veľmi šikovná a vidno, že tvoja práca ťa baví. naše fotky od teba sú geniálne. Všetko si upravila, pofotila si čo sa dalo aj tie maličké detaily. Čo iné? Len ťa vrelo odporúčam ďalej. Si fantastická. Zo srdca ďakujeme za nádherné fotky , zvečnila si nám našu rodinnú oslavu. Vďaka tebe na ňu nikdy nezabudneme. Zo srdca ďakujeme. A prajeme ti všetko dobré v tvojom osobnom aj pracovnom živote aj za foťačikom. Si pre nás jednička. Veľké ďakujeme za nás ♡♡♡  

 

Mirka s rodinou 

fotografka prešov

 

 

 

Odporúčam všetkými desiatimi. Fotografka je veľmi profesionálna, ústretová a trpezlivá. Pri fotení sme sa všetci bavili. Išlo o rodinné fotenie a atmosféra bola uvoľnená, užívali sme si to my aj deti

 

Janka s rodinou 

©2013-2023 Copyright by vkfoto. Všetky práva vyhradené.