RECENZIE – FOTGRAFKA PREŠOV

 

 

 

PEKNÉ SLOVÁ OD MOJICH KLIENTOV

“Ďakujeme veľmi pekne za fotenie našej svadby. Úplne úžasná spolupráca, profesionálny prístup, kvalita fotiek a pekné zachytenie momentov nášho dňa. Úplne odporúčam každému kto chce mať fyzickú spomienku v podobe usb kľúča a peknej knihy s fotkami. Ústretová profesionálna a kamarátska v každom ohľade. ”

 

Zuzka & Richard

svadobný fotograf prešov
fotograf prešov

 

“Najlepšia fotografka akú sme si mohli vybrať na fotenie našej svadby. Priateľský, profesionálny, jednoducho perfektný prístup . Nádherne zvládnuté fotografie, každý jeden moment a to aj z portrétneho fotenia, ktoré splnili nadmieru naše očakávania . Ďakujeme ešte raz za krásne fotky a spomienku na náš svadobný deň. Odporúčame všetkými desiatimi ”

 

 

Zdenka & Tomáš

 

 

 

 

“Milá Veronika  VK FOTO hodnotíme na 1*.Naše
svadobné fotenie a fotky sú naozaj jednou krásnou spomienkou. Si nie len skvelá fotografka ale aj osôbka . Naozaj sme veľmi veľmi spokojní. Ešte raz ďakujeme krásne 
 „

 

Erika & Tomáš

fotografka prešov
fotografka lipany

 

 

“Veronika moja milá, z celého srdca Ti chceme poďakovať za krásne zábery z nášho Veľkého dňa. Spolupráca s Tebou bola naozaj úžasná a aj napriek tomu, že si bola “len” dohodená, bola si absolútne perfektná a určite ťa môžeme a aj budeme 1000% odporúčať. Milé žieňa, profesionálny prístup a najkrajšie momenty zachytené profesionálnym okom. Som veľmi rada a vďačná za to, že si bola súčasťou začiatku našej spoločnej manželskej cesty.”

 

 

Monika & Tomi

  


Veronika, neskutočne šikovná a kreatívna fotografka, ktorá svoju prácu zbožňuje. Náš svadobný deň a lásku zachytila na každej jednej fotografii na 1 s * a vytvorila nám tak krásnu a nezabudnuteľnú pamiatku na celý život. Sme Ti neskutočne vďační a Tvoje služby budeme odporúčať ďalej! Prajeme veľa spokojných klientov! 


Lucka & Jakub

svadba kaštieľ Péchy Hermanovce

 

”Veronika Kuchárová urobila nám krásne svadobné fotografie, s kt. sme veľmi spokojní! K dispozícii ako k neveste bola už od skorého rána, zachytila všetky detaily nášho spoločného štartu s manželom. Ďakujem za skvelú spoluprácu!!“

 

 

Zuzka & Marek

 

 

 

“Niet čo dodať….iba toľko, že dokonalosť. Vďaka Veronike máme krásne fotky z nášho prekrásneho dňa. Každému by som odporúčala kto zvažuje fotografa na svadbu alebo inú príležitosť
Veroniku. Je veľmi trpezlivá, nápaditá a hlavne kreatívna. Ešte raz ďakujeme za krásne dielo”

 

 

Vierka & Rastislav

fotografka bardejov
fotografka prešov

 

 

“Ďakujeme Veronike za skvelú odvedenú prácu.  Fotky sú nádherne. Boli sme veľmi spokojní. Je to úžasná fotografka. Pekne s nami komunikovala, je kreatívna, vynaliezavá, veľa krásnych momentov zachytila. A hlavne mala s nami trpezlivosť. Vrelo odporúčam každému. Ešte raz Ďakujeme.”

 

 

Michaela & MartinMaximálna spokojnosť s prácou, prístupom a so všetkým. Sme veľmi radi, že si bola súčasťou nášho dňa, fotky sú krásne a kniha úžasná. Ďakujeme veľmi pekne.
Určite odporúčam”

 

 Lenka & Lukáš

fotografka prešov
fotografka prešovVeronika ty si najlepšia. Si veľmi šikovná a vidno, že tvoja práca ťa baví. Naše fotky od teba sú geniálne. Všetko si upravila, pofotila si čo sa dalo aj tie maličké detaily. Čo iné? Len ťa vrelo odporúčam ďalej. Si fantastická zo srdca ďakujeme za nádherné fotky zvečnila si nám našu rodinnú oslavu. Vďaka tebe na ňu nikdy nezabudneme. Zo srdca ďakujeme. A prajeme ti všetko dobre v tvojom osobnom živote aj za foťačikom. Si pre nás jednička. Veľké ďakujeme za nás♡♡♡

 


Mirka s rodinou

 
“Odporúčam všetkými desiatimi.
Fotografka je veľmi profesionálna, ústretová a trpezlivá. 

Pri fotení sme sa všetci bavili. Išlo o rodinne fotenie a atmosféra bola uvoľnená, užívali sme si
to my aj deti.”

 

Janka s rodinou

fotografka prešov
fotografka prešov

 

 

Ďakujeme úžasnej fotografke Veronike za zachytenie nášho veľkého dňa  Krásne zábery, až teraz vidíme čo všetko si stihla zachytiť na našej svadbe. Super  Fotky sa všetkým páčili, takže ešte raz Ďakujeme”

 

 

Andrea & Daniel

 

 

”Veronika, Ďakujeme ešte raz. Fotokniha je super a fotky nádherné. Pozerali sme viac ako hodinu. Ďakujem. Si super, šikovná.”

 

 

Lucia & Braňo

fotografka prešov
fotograf na svadbu presov
fotograf na svadbu presov
fotograf na svadbu presov
fotografka na svadbu sabinov
svadobná fotografka prešov
svadobná fotografka prešov
svadobna fotografka
fotograf na svadbu presov
svadobná fotografka prešov
fotografka prešov
svadba kalvária prešov

©2013-2022 Copyright by vkfoto. Všetky práva vyhradené.