Prvý pohľad je okamih počas svadobného dňa, keď sa nevesta a ženích uvidia po prvýkrát. Je to jedna z najkrajších častí Vášho svadobného dňa. Vaša svadba je jedným z najdôležitejších dní Vášho života, ktorý ste tak dlho plánovali. Od rána už bude u Vás prevládať nervozita . Pri prvom pohľade, keď uvidíte svojho vyvoleného/svoju vyvolenú opadne z Vás stres. V tom okamihu sa upokojíte, pretože budete vedieť, že tento deň je len a len Váš a ste tu jeden pre druhého. Pomôže Vám to uvoľniť sa a spríjemniť obrad, na ktorom už nebudete tak nervózni. Bude to len a len vaša chvíľa.

Niektorí snúbenci čakajú na prvý pohľad až do samotného obradu. Avšak keď kráčate uličkou a uvidíte jeden druhého , v tej chvíli tesne pred obradom si nebudete môcť naplno prejaviť Vaše emócie, bozky a objatia. Spravte to intímnejšie v kruhu najbližších alebo len osamote vy dvaja a fotografka.

 


Prečítajte si aj:

Fotografovanie vo svadobný deň

Večer pred svadbou si nachystajte všetky veci pre fotografovanie detailov na jedno miesto. Najlepšie do nejakej krabičky, košíka, kde budete mať všetko pokope. Keď k Vám z rána príde fotograf/ka, môže hneď začať fotografovať. Ušetrí to potrebný čas vo svadobný deň. Nevesta – snúbný prsteň, náušnice, podväzok, parfum, pozvánku, topánky a pod. Ženích – motýlik, opasok, … Čítať ďalej