Info

svadobne-fotografie
 Chcete Si objednať fotografovanie svadby?

Ako prvé ma kontaktujte cez info@vkfoto.sk  alebo na tel. 0903 608 815 a zistíte či je dátum Vašej svadby dostupný. Do správy mi môžete napísať aj niečo o Vašej svadbe (miesto obradu, hostiny, chcete fotografovať svadobné portréty  v deň svadby alebo v iný deň?) Zároveň Vám zašlem môj cenník.

                                       

 V akej forme dostaneme fotografie?

Upravené svadobné fotografie odovzdávam na krásnom  drevenom USB, na ktorom budú vygravírované Vaše krstné mená a dátum svadby. 

+ vytlačené fotografie (počet podľa výberu svadobného balíka).

Pripravím Vám aj online galériu s Vašimi svadobnými fotografiami, kde si Vaša rodina a priatelia budú môcť pozrieť, ale aj stiahnúť fotografie z Vašej svadby – nebudete tak musieť požičiavať USB alebo každému zvlášť zasielať fotografie. Galéria bude na heslo. 

                                          

Veronika ako dlho ostávaš na svadbe? 

Každá svadba je individuálna, ale ak sa jedná o fotografovanie celého svadobného dňa, je to zvyčajne od rána – od obliekania nevesty a ženícha -do 02:00h.(časové podrobnosti si ešte doladíme na osobnom stretnutí)

 

 Fotografovanie portrétov v iný deň ?

Samozrejme je to možné, podľa dohody 

 

Vieš nám odporučiť kameramana?

Rada Vám odporučím Dominika, s ktorým spolupracujem a spolu sme boli už na niekoľkých svadbách.

 

 Spolupráca:
Kameraman Dominik Sabol

 

Mojou úlohou je zachytiť všetky dôležité udalosti a emócie, ktoré vo svoj veľký deň prežívate. Preto je pre mňa najdôležitejší zákazník, jeho požiadavky a samozrejme spolupráca, ktorú sa snažím vytvoriť osobitným prístupom. Som rád, keď sa dozviem od zákazníka jeho predstavu o svadobnom dni a na základe toho sa snažím svadobné video “ušiť na mieru”, prípadne môžete nechať spracovanie videa na mňa.

www.dsart.sk

kameraman na svadbu prešov

V prípade ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať

kontakt-fotografka Veronika

©2013-2022 Copyright by vkfoto. Všetky práva vyhradené.